...
O NÁS
O NÁS
O NÁS

40 let zkušeností se dřevem

Kořeny našeho stolařství sahají až do 70. let. Již tehdy jsme v malé vesnici, obklopené beskydskými lesy, začali ve staré stodole po dědovi a za použití tradičních ručních nástrojů tvořit nedostatkové postele z masivu. Prvními, kdo si v nich ustlali, byli kamarádi a známí. Zájem o naše postele rostl a stejně tak řada spokojených zákazníků. Na základě zpětné vazby a nasbíraných zkušeností jsme rok od roku inovovali výrobní postupy a začleňovali moderní trendy do designu našich postelí. 

Dnes jsme obklopeni špičkovou technikou, která nám pomáhá řezat, brousit, lepit nebo hoblovat postele v ještě lepší kvalitě. Do výrobního portfolia jsme postupně zařadili také masivní noční stolky a originální jasanové stoly ozvláštněné aplikací epoxidové pryskyřice. Podstata naší práce ale zůstala stejná: je jí náš blízký vztah ke dřevuruční práce a odkaz rodinné tradice.

Tvoříme nábytek ze dřeva z beskydských lesů

Postele na míru jsou v naší tvorbě stěžejní. Rukodělná výroba nám umožňuje zpracovat postele tak, že opouští dílnu jako originál. Individuální přístup je pro nás vždy prioritou číslo jedna. Kmenová výrobní řada postelí, které nabízíme, poslouží i jako inspirace pro Vás. Rozhodněte se, jaký typ produktu a v jaké kombinaci se vám líbí, my to s láskou ke dřevu a náležitou péčí vyrobíme.

Naše výrobky jsou jednoznačně rozpoznatelné. Klademe na masivní zpracování našich postelí a to v tloušťce 40 milimetrů. U všech dalších výrobků klademe důraz na pečlivé zpracování a kvalitní materiály. Jsme zastánci jednoduchých ladných tvarů a minimalismu, kudrlinky u nás moc nehledejte.

Nábytek můžeme na základě vašich představ upravit z mnoha hledisek:

– výběr materiálu
– barevné provedení
– tmelení černým tmelem
– broušení hran v radiusu 3 – 22mm
– nejrůznější rozměry a výšky
– vlastní návrhy zadního čela postelí
– tloušťka materiálu
– tvar nohou

Odborná rada

Nabízíme vám odbornou konzultaci se zkušeným stolařem, který vám pomůže nakonfigurovat jakýkoliv návrh podle vašich představ.

Montáž a výnos ZDARMA

Pro postele a jídelní stoly poskytujeme stěhování, montáž a úklid zdarma.

Kvalitní zpracování

Používáme dřevo z beskydských lesů. Naše produkty vznikají užitím jedinečného výrobního postupu.

Férová cena

Veškeré výrobní postupy provádíme na naší dílně a proto vám můžeme nabídnout férovější ceny

0 +

spokojených Klientů

0 +

Let zkušeností

0 +

možností úprav na míru

Dostávej informace o slevách

Rád bys věděl o všem co se u nás slevní nebo jaký produkt přidáme do nabídky? Klikni na odběr a budeš o všem vědět dříve než ostatní.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.